امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۵

آغاز ثبت نام در آزمون استخدامی آتش‌نشانی شهرداری‌های اردبیل

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از آغاز ثبت‌نام در آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی از امروز دوشنبه دهم تیرماه خبر داد.
آغاز ثبت نام در آزمون  استخدامی آتش‌نشانی شهرداری‌های اردبیل
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۵:۱۵ |
کد خبر : ۱۳۲۴ |
اخبار حوزه ریاست

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر افزود: خرید توکن برای ثبت‌نام به مدت 9 روز از دهم تا هجدهم تیرماه جاری، ثبت‌نام به مدت ده روز از دهم تا نوزدهم و ویرایش اطلاعات وارد شده به مدت 11 روز از دهم تا بیستم تیرماه انجام می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه این آزمون توسط جهاددانشگاهی استان با همکاری استانداری و شهرداری‌های استان اردبیل همزمان با سراسر کشور، 18 مردادماه سالجاری برگزار می‌شود، یادآور شد: بر اساس سهمیه استخدامی سازمان اداری و استخدامی کشور و مجوز سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، 40 نفر در چهار رشته شغلی آتش‌نشان، راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین، کاردان و کارشناس آتش‌نشان به صورت پیمانی در استان اردبیل استخدام خواهند شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل اضافه کرد: علاقه‌مندان برای مشاهده لیست شغل محل‌ها می‌توانند دفترچه راهنمای آزمون را از سایت www.hrtc.ir دریافت و مطالعه کنند.

مهران اوچی اردبیلی با بیان اینکه آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی در دو مرحله علمی و عملی انجام می‌گیرد، تصریح کرد: بخش علمی که شامل دو بخش عمومی و اختصاصی است به صورت کتبی و سؤالات چهار جوابی برگزار می شود که هر پاسخ صحیح یک امتیاز مثبت و هر پاسخ غلط نیز یک سوم امتیاز منفی دارد. امتیاز این بخش بر اساس 40 درصد نمره عمومی و 60 درصد نمره اختصاصی محاسبه می‌شود.

وی گفت: حد نصاب قبولی در آزمون علمی، بر اساس شغل محل‌ها تعیین می‌شود و معرفی شدگان سه برابر ظرفیت در این مرحله به آزمون عملی راه می‌یابند که این مرحله شامل ارزیابی عمومی در شش مرحله پرش طول، دو45 متر، دو 540 متر، دراز نشست، بارفیکس یا کشش از میله است.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل، حمل دو عدد خاموش کننده آتش با وزن شش کیلوگرم، حمل دو عدد لوله نواری دو و نیم اینچ و حمل نردبان 3 متری آلومینیومی را سه مرحله ارزیابی تخصصی در مرحله عملی عنوان کرد.

اوچی اردبیلی افزود: داشتن حداقل 18 و حداکثر 30 سال سن برای مدارک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم و داشتن حداقل 18 و حداکثر 35 سال سن برای مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر مجاز برای شرکت در آزمون لازم است.

یادداشت ها

نمایش ویدئو

از عشق به پیامبر

1

1

3

4

5

rahbar

president

ardebil

uma

rahbar

president

ardebil

uma