امروز : دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸

آغاز برگزاری کارگاه آموزشی"بهره وری در کسب و کار تعاونی" در جهاددانشگاهی اردبیل

به همت جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل برگزاری کارگاه آموزشی"بهره وری در کسب و کار تعاونی" آغاز شد.
آغاز برگزاری کارگاه آموزشی"بهره وری در کسب و کار تعاونی" در جهاددانشگاهی اردبیل
دوشنبه | ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۲:۴۲ |
کد خبر : ۱۰۹۵ |
اخبار آموزشي

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل آشنایی شرکت‌کنندگان با مفاهیم، نظریه، مدل، الگو و تکنیک‌های بهره‌وری در کسب و کار تعاونی را از اهداف برگزاری این کارگاه عنوان‌کرد و افزود: در کارگاه آموزشی مذکور، شرکت‌کنندگان طی دو روز و به مدت 16 ساعت به صورت تئوری و عملی آموزش می‌بینند.

مهران اوچی اردبیلی با اشاره به سرفصل‌‌های این کارگاه تصریح کرد: اهمیت، ضرورت و مهارت‌های کلیدی، موانع، اندازه‌گیری، تحلیل‌ و محاسبه شاخص‌های بهره‌وری در شرکت‌های تعاونی توزیعی، تولیدی و خدماتی از جمله مباحث این کارگاه است.

وی اظهار‌کرد: این کارگاه در راستای تفاهم‌نامه همکاری سازمان تجاری‌سازی جهاددانشگاهی و امور‌ تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه با شرکت بیش از 90 نفر از اعضای شرکت‌های تعاونی‌ سراسر استان اردبیل در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی اردبیل در حال برگزاری است.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل انتخاب تعاونی‌های برتر و تعیین تفاوت‌های شرکت‌های تعاونی، توزیعی و خدماتی را از نتایج کارگاه آموزشی"بهره وری در کسب و کار تعاونی" عنوان و خاطرنشان‌کرد: از بین شرکت‌کنندگان این کارگاه تعدادی برای گذراندن دوره‌های تکمیلی و پیشرفته انتخاب خواهند شد

.

یادداشت ها

نمایش ویدئو

از عشق به پیامبر

1

1

3

4

5

rahbar

president

ardebil

uma

rahbar

president

ardebil

uma