امروز : دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۵
در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار سال:

بهره برداری از ساختمان مرکزی جهاددانشگاهی اردبیل در سالجاری / جهاددانشگاهی اردبیل استفاده از تولیدات داخلی را در اولویت مصارف خود دارد

جهاددانشگاهی اردبیل در راستای تحقق شعار سال و با هدف کمک به توسعه اقتصادی و صنعتی کشور، استفاده از تولیدات داخلی را در اولویت مصارف خود دارد.
بهره برداری از ساختمان مرکزی جهاددانشگاهی اردبیل در سالجاری / جهاددانشگاهی اردبیل استفاده از تولیدات داخلی را در اولویت مصارف خود دارد
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۷ |
کد خبر : ۱۰۴۲ |
اخبار پشتيباني

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، مدیر مالی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: به یقین نهادها و دستگاه های اجرایی می توانند در ایجاد گرایش مصرف‌کنندگان برای استفاده از کالاهای تولید داخل کشور نقش مهمی ایفا کنند.

مهدی فتحی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی با بهره گیری از ظرفیت های خود، در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و شعار سال گام برمی‌دارد تصریح کرد: در حال حاضر تکمیل ساختمان مرکزی جهادددانشگاهی واحد استان اردبیل در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و کاهش هزینه در این نهاد صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی این پروژه ساختمانی از سال 1389 آغاز شده و تا سال 1395 میزان پیشرفت فیزیکی آن 70 درصد بوده است اظهار کرد:این ساختمان در زمینی به مساحت عرصه 576 متر مربع و اعیانی 3 هزار و 260 متر مربع در 6 طبقه با سازه بتنی در شهرک کارشناسان اردبیل با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی، مراحل پایانی خود را می‌گذراند.

مدیر مالی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل میزان اعتبار هزینه شده برای احداث و تجهیز ساختمان مرکزی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل را بالغ بر 2 میلیارد تومان عنوان و تصریح کرد: در سال 1396 طبقات دوم و سوم تکمیل و به بهره بردارب رسید و مراکز رشد فناوری فرآورده‌های گیاهان دارویی، آموزش کارکنان دولت، نمایندگی بانک سلول های بنیادی خون بند ناف و آزمایشگاهای ژنتیک و کشت بافت از ساختمان استجاری به ساختمان ملکی خود منتقل شدند.

فتحی با اشاره به فعالیت های عمرانی جهاددانشگاهی اردبیل اشاره و خاطرنشان کرد:شروع عملیات اجرای مجتمع سلامت و مکان یابی و ایجاد مراکز آموزش جدید در راستای توسعه مراکز آموزشی واحد اردبیل از برنامه های عمرانی این واحد در سالجاری است.

یادداشت ها

نمایش ویدئو

از عشق به پیامبر

1

1

3

4

5

rahbar

president

ardebil

uma

rahbar

president

ardebil

uma