امروز : چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲

معرفي آزمایشگاه تشخیص طبي

 آزمایشگاه تشخیص طبی (ژنتيك) جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل به منظور ارائه خدمات آزمایشگاهی گوناگون و همچنین خدمات تخصصی نازایی در سال 1389 تاسیس گردیده است.  این آزمایشگاه با بهره گیری از پرسنل با تجربه و اموزش دیده و در محیطی علمی و تخصصی و
معرفي آزمایشگاه تشخیص طبي
شنبه | ۱۳۹۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۵ |
کد خبر : ۸۳ |
مركز درمان ناباروري قفقاز

 آزمایشگاه تشخیص طبی (ژنتيك) جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل به منظور ارائه خدمات آزمایشگاهی گوناگون و همچنین خدمات تخصصی نازایی در سال 1389 تاسیس گردیده است.

 این آزمایشگاه با بهره گیری از پرسنل با تجربه و اموزش دیده و در محیطی علمی و تخصصی و همچنین با بکارگیری بهترین دستگاهها و مواد  و همچنین با استفاده از آخرین مراجع و کتب و نشریات علمی مشغول به فعالیت می باشد.

 اعتقاد داریم که بدون شک ارتقاء دانش و اگاهی کارکنان ما موجبات رشد و تعالی روند درمان و پیشگیی از بیماری مراجعین  را حاصل نموده و باعث سلامتی خانواده ها و در پی آن جامعه می گردد لذا با تماس دائم با مرکز با تجربه دانشگاهی کشور مانند پژوهشگاه رویان و مرکز درمان نازایی و سقط مکرر ابن سینا جهاد دانشگاهی  سعی شده است که همواره این آزمایشگاه همگام با اطلاعات علمی و عملی روز پیش می رود.

 با اعتقاد به اینکه اخلاق حرفه ای و متعهدانه در آزمایشگاه نظیر تخصص تاثیرگذار است آرمانها و روحیه جهادی را سرلوحه  کار خود قرار داده و همواره می کوشیم تا با دمیدن روح تعهد در تمامی مدیران و کارکنان آزمایشگاه نسبت به مردم شریف استان اردبیل وفاداری و تعهد خود را به اثبات برسانیم.

بخش های مختلف این آزمایشگاه به اختصار به شرح ذیل می باشد:

 1-هورمون ها و تومور مارکرها

 2-هماتولوژی

 3-بیوشیمی

 4-ایمونولوژی و سرولوژی

 5-میکروب شناسی و قارچ شناسی

 6-انگل شناسی


 ساعت کار آزمايشگاه به قرار زير است:

شنبه تا چهارشنبه: 7:30 - 14:30  و   پنج شنبه ها: 7:30 - 13:30 

 

اطلاعات تماس با آزمايشگاه ژنتيك

 آدرس: اردبيل، بلوار معلم، روبروي پل استخر، ساختمان پزشكان امين(طبقه فوقاني پيتزا نيك)، طبقه دوم

 تلفن: 2253185-0451

یادداشت ها

نمایش ویدئو

از عشق به پیامبر

1

1

3

4

5

rahbar

president

ardebil

uma