امروز : دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۳

آغار پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل بدون کنکور و محدودیت سنی در حال انجام است.
آغار پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۰ |
کد خبر : ۱۳۸۰ |
اخبار آموزشي

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل با اعلام این خبر افزود: این مرکز برای نیمسال اول سال جاری در 12 کد رشته در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

سلیم پناهی اظهارکرد: در این مرکز در مقطع کاردانی در رشته‌‌های فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه‌های گسترده، نرم افزار و برنامه‌سازی کامپیوتری، باغبانی و گیاهان دارویی، بازی‌سازی رایانه‌ای، تربیت مربی پیش‌دبستانی، مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و مددکار خانواده و در مقطع کارشناسی در رشته‌‌های تربیت مربی پیش دبستانی، مدیریت کسب وکار اینترنتی اطلاعات، مهندسی مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و فناوری اطلاعات گرایش برنامه نویسی تحت وب پذیرش می‌شود.

وی از علاقه‌مندان خواست جهت ثبت‌‌نام در کد رشته‌های مذکور می‌توانند به سایت سنجش کشور و یا به صورت حضوری به مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل واقع در شهرک کارشناسان، نبش میدان شفا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 13-33749512 تماس حاصل نمایند.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل با اشاره به اینکه کلاس‌های آموزشی این مرکز در شیفت بعدازظهر برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این مرکز برای رفاه حال دانشجویان در طول تحصیل تسهیلات دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای پرداخت بیش از 70 درصد شهریه و باز پرداخت بعد از فارغ‌التحصیلی اعطا می‌شود.

پناهی با اشاره به اینکه داشتن مدرک تحصیلی دیپلم در مقطع کاردانی و فوق دیپلم در مقطع کارشناسی از شرایط ثبت‌نام است، تصریح‌کرد: داوطلبان با به همراه داشتن مدارک لازم از جمله کپی کارت ملی، شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی می‌توانند در رشته مورد علاقه خود ثبت نام و تحصیل کنند.

وی با بیان اینکه تمام رشته های تحصیلی ارائه شده طبق نیاز‌سنجی و در راستای اشتغال‌زایی فارغ التحصیلان ارائه شده است، افزود: بر اساس ارزیابی های انجام گرفته توسط نهادهای نظارتی، این مرکز یکی از مراکز فعال در استان است و با فضای مناسب آموزشی، کلاس‌های مجهز و دو سایت کامپیوتری پیشرفته و بهره‌گیری از اساتید مجرب استان، به دانشجویان خدمات آموزشی ارائه می‌کند.

یادداشت ها

نمایش ویدئو

از عشق به پیامبر

1

1

3

4

5

rahbar

president

ardebil

uma

rahbar

president

ardebil

uma