امروز : دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۱

پذیرش دانشجو در ۱۲ رشته تحصیلی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل بدون کنکور و محدودیت سنی انجام می‌گیرد.
پذیرش دانشجو در 12 رشته تحصیلی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۴ |
کد خبر : ۱۳۳۴ |
اخبار آموزشي

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل با اعلام این خبر افزود: این مرکز در نیمسال اول سال در هفت کد رشته در مقطع کاردانی و پنج کد رشته در مقطع کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

سلیم پناهی اظهارکرد: پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی در رشته‌‌های فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه‌های گسترده، نرم افزار و برنامه‌سازی کامپیوتری، باغبانی و گیاهان دارویی، بازی‌سازی رایانه‌ای، تربیت مربی پیش‌دبستانی، مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و مددکار خانواده و در مقطع کارشناسی در رشته‌‌های تربیت مربی پیش دبستانی، مدیریت کسب وکار اینترنتی اطلاعات، مهندسی مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و فناوری اطلاعات گرایش برنامه نویسی تحت وب انجام می‌گیرد.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان جهت ثبت‌‌نام در کد رشته‌های مذکور می‌توانند به مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل واقع در شهرک کارشناسان، نبش میدان شفا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 13-33749512 تماس حاصل نمایند.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل با اشاره به اینکه کلاس‌های آموزشی این مرکز در شیفت بعدازظهر برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این مرکز برای رفاه حال دانشجویان در طول تحصیل اعطای تسهیلات دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با پرداخت بیش از 70 درصد شهریه و بازپزداخت بعد از فارغ‌التحصیلی تعلق می‌گیرد.

پناهی با اشاره به اینکه داشتن مدرک تحصیلی دیپلم در مقطع کاردانی و فوق دیپلم در مقطع کارشناسی از شرایط ثبت‌نام است، تصریح‌کرد: داوطلبان با همراه داشتن مدارک لازم از جمله کپی کارت ملی، شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی می‌توانند در این مرکز در رشته مورد علاقه خود ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه این مرکز با نیاز‌سنجی در جهت اشتغال‌زایی دانشجویان، خدمات آموزشی و رشته‌های تحصیلی کاربردی را به فارغ التحصیلان ارائه می‌کند، افزود: طبق اعلام نهادهای نظارتی، این مرکز یکی از مراکز فعال در استان است و با فضای مناسب آموزشی، کلاس‌های مجهز و دو سایت کامپیوتری پیشرفته و بهره‌گیری از اساتید مجرب استان، خدمات آموزشی به دانشجویان ارائه می‌کند.

یادداشت ها

نمایش ویدئو

از عشق به پیامبر

1

1

3

4

5

rahbar

president

ardebil

uma

rahbar

president

ardebil

uma