امروز : یکشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۱

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی اردبیل

مدیر اجرایی معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی اردبیل از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی واحد اردبیل و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل(مغان) خبر داد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی اردبیل
یکشنبه | ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۲ |
کد خبر : ۹۶۵ |
اخبار روابط عمومي

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، جواد فرخی خاطرنشان کرد: هدف از انعقاد این تفاهم نامه، گسترش فعالیت های تحقیقاتی و علمی است که طرفین تلاش دارند با ظرفیت و پتانسیل های استانی و ملی خود در حل مشکلات و معضلات علمی- تحقیقاتی و نیل به خوداتکایی استان گام بردارند.

 

وی طول مدت این تفاهم نامه را 5 سال عنوان و تصریح کرد: تدوین و برگزاری دوره و کارگاه های آموزشی و پژوهشی، نیازسنجی مراکز پژوهشی، شناسایی نیازها مراکز پژوهشی کشور در حوزه فعالیت طرفین، استفاده از توانمندی های طرفین، انجام پروژه های تحقیقاتی، برگزاری سمینار، همایش و نشست های مشترک از مفاد این تفاهم نامه است.

 

فرخی تدوین و تالیف کتاب، اسناد و مدارک علمی را از دیگر زمینه های همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل(مغان) اعلام کرد و افزود: برای عملیاتی کردن این تفاهم نامه کمیته‌ای مشترک تشکیل خواهد شد تا زمان انجام برنامه‌ها و توسعه همکاری در زمینه‌های جدید را بررسی کنند.

یادداشت ها

دو طرح کاربردی کشاورزی در جهاد دانشگاهی اردبیل اجرا می شود

دو طرح کاربردی کشاورزی در جهاد دانشگاهی اردبیل اجرا می شود

1

1

3

4

5

rahbar

president

ardebil

uma