امروز : چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی اردبیل

مدیر اجرایی معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی اردبیل از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی واحد اردبیل و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل(مغان) خبر داد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی اردبیل
یکشنبه | ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۲ |
کد خبر : ۹۶۵ |
اخبار روابط عمومي

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، جواد فرخی خاطرنشان کرد: هدف از انعقاد این تفاهم نامه، گسترش فعالیت های تحقیقاتی و علمی است که طرفین تلاش دارند با ظرفیت و پتانسیل های استانی و ملی خود در حل مشکلات و معضلات علمی- تحقیقاتی و نیل به خوداتکایی استان گام بردارند.

 

وی طول مدت این تفاهم نامه را 5 سال عنوان و تصریح کرد: تدوین و برگزاری دوره و کارگاه های آموزشی و پژوهشی، نیازسنجی مراکز پژوهشی، شناسایی نیازها مراکز پژوهشی کشور در حوزه فعالیت طرفین، استفاده از توانمندی های طرفین، انجام پروژه های تحقیقاتی، برگزاری سمینار، همایش و نشست های مشترک از مفاد این تفاهم نامه است.

 

فرخی تدوین و تالیف کتاب، اسناد و مدارک علمی را از دیگر زمینه های همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل(مغان) اعلام کرد و افزود: برای عملیاتی کردن این تفاهم نامه کمیته‌ای مشترک تشکیل خواهد شد تا زمان انجام برنامه‌ها و توسعه همکاری در زمینه‌های جدید را بررسی کنند.

یادداشت ها

نمایش ویدئو

از عشق به پیامبر

1

1

3

4

5

rahbar

president

ardebil

uma