امروز : دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۵
فرماندار اردبیل:

جهاد دانشگاهی در تبدیل علم به ثروت موفق عمل کرده است

فرماندار اردبیل گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان یک مجموعه تلاشگر در همه حوزه‌ها سعی کرده تا در تبدیل علم به ثروت بسیار موفق عمل کند.
جهاد دانشگاهی در تبدیل علم به ثروت موفق عمل کرده است
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۶:۰۳ |
کد خبر : ۱۳۵۳ |
اخبار روابط عمومي

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، جواد زنجانی  با بیان این مطلب اظهار کرد: ما در شرایط سخت تحریم به توانمندی اقتصادی خانواده‌ها با اشتغال مستقیم جوانان و نسل آینده نیاز داریم تا غنای جامعه را در کنار افزایش ثروت و رفاه شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی به خوبی توانسته است از سرمایه‌های بالقوه و توانمندی‌های بی‌نظیر در راستای به فعلیت رساندن این شرایط بهره‌برداری کند، خاطرنشان کرد: این نهاد انقلابی یک مجموعه موفق در حوزه علم، پژوهش، تحقیقات، فناوری‌های نوین و همچنین فعال در عرصه اشتغالزایی، فرهنگی و تولید مهارت است که قطعا حرکت توانمندی را می‌تواند در این حوزه رقم بزند.

فرماندار اردبیل رویکرد جدید جهاد دانشگاهی را با تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری با اتکا به نیروی جوان، خلاق و نوآور یادآور شد و گفت: باید این مجموعه در تولید علم به ثروت و افزایش اشتغال پیشقدم شده و بتواند از شرایط موجود بهترین بهره را بگیرد.

زنجانی گفت: ما در اردبیل سعی کردیم به هر شکل ممکن از جهاد دانشگاهی حمایت کنیم به طوری که بنده در زمان مسئولیت در شورای شهر و مجموعه فرمانداری سعی کردم تا با تامین زمین و تخصیص اعتبارات سالانه این نهاد انقلابی و ارزشی را مورد حمایت و همراهی قرار دهم.

رئیس شورای اداری شهرستان اردبیل بیان کرد: فعالیت خوبی را جهاد دانشگاهی استان اردبیل در بخش تحقیقاتی به ویژه گیاهان دارویی آغاز کرده که توسعه این امر می‌تواند در مناطق شهری و روستایی به اشتغال و توانمندی اقتصادی خانوارها کمک کند.

یادداشت ها

نمایش ویدئو

از عشق به پیامبر

1

1

3

4

5

rahbar

president

ardebil

uma

rahbar

president

ardebil

uma